Affected Zone Tactics

Gerçek Zamanlı Online Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici IDC Games
Affected Zone Tactics; çevrimiçi, gerçek zamanlı ve gerçek oyuncularla stratejik savaşlara girebileceğiniz gerçek zamanlı online strateji oyunudur.

Affected Zone Tactics; çevrimiçi, gerçek zamanlı ve gerçek oyuncularla stratejik savaşlara girebileceğiniz gerçek zamanlı online strateji oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Türkçe dil desteği ile oyun severlerin beğenisine sunulan oyunda, gerçek zamanlı olarak, gerçek rakiplerle stratejik savaşlara girebilirsiniz. Alfa ve Bravo adındaki iki gurubun savaşını konu alan oyunda, dilerseniz farklı modlarda aksiyon dolu çatışmalara girebilirsiniz.

Bir çok gelişim özelliği ile birlikte gelen oyunda, asker sıralamasında yükselerek karakterinizi geliştirme şansına sahipsiniz. Rütbenize göre kışla, silah ve malzeme elde edebilir ve kullanabilirsiniz.

Oyun içerisinde kazanımlarınız ve gelişimleriniz strateji anlayışınızı belirleyecek ve açığa çıkaracak. Askerlerinizi kontrol etmek için kendi ekibinizi kurabilirsiniz. Ayrıca paralı askerleriniz de mevcut. Askerlerinizi kontrol etmek için endi ekibinizi kurduğunuzda birinci sınıf rütbelere sahip olabilirsiniz. Öte yandan savaşlardan kazanacağınız tecrübe puanları ile silahlarınızı geliştirebilirsiniz.

Temel amacınız, heyecan ve aksiyon dolu PvP savaşlarına katılarak düşmanı yenmek, düşman bayrağını ve bölgesini ele geçirmek olmalıdır.

Kendi klanınızı kurun ve global haritayı kullanarak savaşlarınızı planlayın.

Çoklu oyuncu desteği sayesinde, gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınız ile omuz omuza savaşabilir ve tüm rakiplerinizi yok edebilirsiniz. Online Affected Zone Tactics oyunu ile farklı oynanış tarzı, bir çok paralı asker sınıfı ve taktik savaşlarının keyfini çıkarın.

Affected Zone Tactics; oyun severlere keşfedilmeyi bekleyen bir çok olanak sunuyor.

Affected Zone Tactics indir